Peter Dahl akvarell

402973

PETER DAHL (född 1934): Kvinna tills sängs, signerad Peter Dahl, akvarell, ca 76x56 cm

Rum 9

Peter Dahl akvarell
Budhistorik (27 bud)
2723682
19 500
2723679
19 000
2723675
18 500
2721364
18 000
2723580
18 000

Slutpris SEK:
19 500
1 964 EUR, 2 231 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.