Odd Nerdrum litografi

402971

ODD NERDRUM (Norge, född 1944): Självporträtt med slutna ögon, signerad Nerdrum, 75 eks., litografi, 54,5x44 cm
PROVENIENS: Galleri Agardh & Tornvall
UTSTÄLLD: Edsviks Konsthall 2011

Rum 21

Odd Nerdrum litografi
Budhistorik (14 bud)
2729457
8 800
2729456
8 600
2729455
8 400
2729452
8 200
2729449
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.