Karmstolar 1970-tal skinn

402970

KARMSTOLAR, 1970-tal, aluminium samt svart skinn, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

Rum 2

Karmstolar 1970-tal skinn

Budhistorik (19 bud)
2720901
1 300
2720900
2720897
2720893
2720896
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.