Stig "Slas" Claesson oljemålning

402969

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv från Stockholm, signerad och daterad -78, olja på duk, 81x100 cm

Rum 9

Stig

Budhistorik (25 bud)
2721971
6 000
2711656
4 600
2710413
4 400
2710411
4 200
2710410

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.