Maria Boczewska oljemålning

402968

MARIA BOCZEWSKA (född 1940): ''Old Couple'', signerad Boczewska, daterade ā tergo 1988, olja på duk, 81x100 cm

Rum 3

Maria Boczewska oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2721997
6 000
2721578
5 000
2721515
4 200
2707119
2706959

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.