Lennart Sand oljemålning

402967

LENNART SAND (född 1946): Sträckande gäss, signerad och daterad L. Sand -09, olja på duk, ca 95x106 cm

Rum 3

Lennart Sand oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2723431
3 200
2723380
2722842
2 800
2721634
2 400
2720753

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.