Gertrud Wieselgren oljemålning

402966

GERTRUD WIESELGREN (född 1929): Landskap med rött hus, signerad och daterade ā tergo Gertrud Wieselgren - 87, olja på duk, ca 81x116 cm

Budhistorik (3 bud)

2722726
2712328
2712327

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.