Joan Miro litografi

402961

JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, stämpelsignerad, 176/200, blindstämpel Maeght Edition färglitografi, ca 47x58 cm

Fack 28

Joan Miro litografi
Budhistorik (10 bud)
2720812
2 400
2720806
2720805
2720803
1 800
2720460
950

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.