Sybord 1800-tal

402957

SYBORD, 1800-talets slut, engelsk stil, massiv mahogny och fanérad pyramidmahogny, med spegel och lådinredning, mässingsdetaljer, lås, höjd 76, 66 x 42 cm

Bruksslitage, torrsprickor

Rum 5

Sybord 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2720507
2720409
950
2719922
900
2719257
850
2718961

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.