Gustav Rudberg oljemålning

402952

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Bondgård på Hven, signerad daterad ā tergo 1967, olja på duk, ca 61x74 cm

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2717437
6 200
2720358
6 000
2717437
5 800
2720357
5 600
2717437
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.