Lennart Jirlow färglitografi

402941

LENNART JIRLOW (född 1936): På restaurangen, signerad L. Jirlow, 150/380, färglitografi, ca 46x55 cm

Gulnat blad

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2722889
2712538
1 900
2710561
1 800
2709091
2708262

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.