Hilding Linnqvist akvarell

402938

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Torghandel, monogramsignerad HL, akvarell, 46,5x56 cm
UTSTÄLLD: Färg och Form 2001

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Hilding Linnqvist akvarell

Budhistorik (5 bud)
2721925
2721924
2 800
2716816
1 800
2706689
1 700
2706669

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.