Oskar Bergman akvarell

402936

OSKAR BERGMAN (1879-1965): Moln över Uppland, signerad och daterad, akvarell, ca 37x55 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (6 bud)
2722058
1 800
2722025
1 600
2721712
2718796
2718795
700

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.