Sigvard Bernadotte blandteknik

402933

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): Stilleben, signerad och daterad -98, blandteknik, ca 39,5x27 cm

Budhistorik (14 bud)
2722995
950
2722981
900
2722970
850
2722959
2722962

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.