Nils Nilsson Skum

402932

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Rendrivning på fjället, signerad och daterad NN Skum 1942, blandteknik, ca 26x34 cm

Konst, Teckningar

Fack 41

Nils Nilsson Skum

Budhistorik (24 bud)
2722824
7 800
2722853
7 600
2722824
7 400
2722847
7 200
2722824
7 000

Slutpris SEK:
7 800
747 EUR, 878 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.