Axel Fridell teckning

402930

AXEL FRIDELL (1894-1935): Figur under träd, signerad och daterad -13, tuschteckning på papper, ca 11,5x13,5 cm

Konst, Teckningar

Axel Fridell teckning

Budhistorik (20 bud)
2722835
1 700
2722826
1 600
2722834
1 600
2722826
2722833
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.