Spegel gustaviansk stil

402929

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, dekor i pastelage, ca 82x47 cm

Förgyllning med skador, slitage, bortfall

Speglar

Rum 12

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
2722838
700
2715255
650
2715255
550
2717442
500
2715255

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.