Erik Wörts fåtölj

402923

ERIK WÖRTZ, fåtölj, Kolding, Ikea, 1960-tal, valnöt med lösa plymåer i svart skinn, höjd 72, 70x70 cm

bruksslitageen knapp saknas

Rum 2

Erik Wörts fåtölj

Budhistorik (22 bud)
2720659
3 200
2720658
2720653
2 800
2720651
2 600
2720645
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.