Byrå sengustaivansk

402922

BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets början, tre lådor, fanerad i mahogny, mässingsbeslag med lejonmaskaroner, höjd 83, 101x47 cm, nyckel finns

Smärre torsprickor, backstycken något löst

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Byrå sengustaivansk

Budhistorik (10 bud)
2723471
6 400
2723515
6 400
2723471
6 200
2723506
6 200
2723471
6 000

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.