Fällbord

402915

FÄLLBORD, alrot, 1800-talets första hälft, höjd 70, diameter 89 cm

Slitage, lagningar, skiva med bränskada

Rum 19

Fällbord

Budhistorik (7 bud)
2722891
2722653
2721784
1 400
2721450
450
2721448

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.