Gusten Widerbäck

402914

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Landskapsmotiv,
signerad G. Widerbäck, olja på duk, ca 50x65 cm

Fack 37

Gusten Widerbäck

Budhistorik (3 bud)

2717496
550
2717052
2705135

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.