Hans Hamngren etsning

402908

HANS HAMNGREN (född 1934), surrealistisk komposition med skrivmaskin, etsning, delvis färglagd, signerad och daterad Hamngren 1969, numrerad 6/35, ca 60x49 cm

Fack 30

Hans Hamngren etsning
Budhistorik (2 bud)

2716029
2707067

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.