Harald Lindberg oljemålning

402907

HARALD LINDBERG (1904-1976): Stadsmotiv, signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 22x26 cm

Fack 11

Harald Lindberg oljemålning
Budhistorik (9 bud)
2719234
700
2718772
650
2717343
600
2716641
550
2703486
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.