Falkenberg golvlampa

402900

FALKENBERG, golvlampa, 1960-tal, lacerad metall samt mässing, vinklingsbar, höjd ca 130 cm

Visst slitage

Belysning, Golvlampor

Falkenberg golvlampa

Budhistorik

2016-09-03 kl 18:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.