Albin Amelin färglitografi

402898

ALBIN AMELIN (1902-75): Fiskebåtar, signerad Amelin, färglitografi, 142/310, bladmått ca 65x80 cm

Fack 15

Albin Amelin färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2719310
2719125
2719125
2718501
2706997

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.