Sven-Olof Ehrén Stockholm litografi

402897

SVEN-OLOF EHRÉN (född 1927): Panorama, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -62, 12/150, litografi, 271x30 cm

Rum 22

Budhistorik (12 bud)
2718599
2716375
2716092
950
2703796
900
2705425
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.