Fat

402890

FAT, 1700/1800-tal, sannolikt Delft, fajans med floral dekor samt märkning under, diameter ca 24 cm.

Kantnagg, slitage.

Keramik/Porslin

Monter 9

Fat

Budhistorik (17 bud)
2719011
2719018
2 800
2719011
2 600
2719015
2 400
2719011

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.