Vicke Lindstrand fågel i glas

402887

VICKE LINDSTRAND, Kosta, fågel i glas, slipad dekor. 1950-tal, höjd ca 21,5 cm, signerad Kosta L3 samt otydligt.

Smärre repor i botten

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 8

Vicke Lindstrand fågel i glas

Budhistorik (6 bud)
2719089
550
2716929
500
2708459
450
2705768
2705640

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.