Humidor Savinelli

402876

HUMIDOR, Savinelli, 1980-tal, med inredning och atribut, fanerat i bl.a. rot, höjd 11,5, 28,5x22 cm

Ett hörn med kantskada, gamla cigarrer medföljer

Diverse

Humidor Savinelli

Budhistorik (35 bud)
2717412
2717132
3 800
2716775
3 600
2714149
3 400
2713014
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.