Lennart Jirlow

402874

LENNART JIRLOW (född 1936): Violinisten, signerad L Jirlow, 168/310, färglitografi, 57x40, bildstämpel Mourlot

Rum 12

Lennart Jirlow

Budhistorik (9 bud)
2719504
2 400
2712527
2705191
2705182
1 800
2705180
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.