Byrå gustaviansk stil

402867

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, mahogny med mässingsbeslag, tre lådor, höjd ca 70, 80x40 cm

Visst slitage

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
2718780
650
2718777
600
2718778
550
2718777
500
2718767
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.