Marc Chagall

402866

MARC CHAGALL (1887-1985): efter, Komposition, osignerad litografi, ca 50x37 cm

Gullnad

Fack 15

Marc Chagall
Budhistorik (5 bud)
2718032
500
2717364
450
2717002
2711296
2707026

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.