Madeleine Pyk blandteknik

402861

MADELEINE PYK (född 1934): "Grand Kanale", signerad och daterad M Pyk 1978, blandteknik, bladmått ca 17x19 cm

Fack 8

Madeleine Pyk blandteknik
Budhistorik (6 bud)
2719055
650
2718999
600
2718998
550
2718286
500
2711253

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.