Lindorm Liljefors oljemålning

402858

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Rådjur, olja på pannå, signerad och daterad Lindorm L -49, ca 51x63 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2718326
4 400
2716167
4 200
2715060
2712804
3 800
2711723
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.