Ejnar Kohlmann oljemålning

402854

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Insjölandskap med eka, signerad och daterad Einar Kohlman 12.5.66, olja på duk, ca 35x73 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 22

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2718564
700
2718486
650
2718383
600
2718485
550
2718383
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.