Antonio Clavé

402853

ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, 31/95 färgetsning/carborundum, bladstorlek ca 76x57 cm

Fack 15

Antonio Clavé
Budhistorik (6 bud)
2705000
1 300
2703997
2704999
2703997
850
2704998

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.