Ejnar Kohlmann oljemålning

402852

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Insjölandskap i månsken, signerad och daterad Einar Kohlman 1962, olja på duk, ca 34x26 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2719231
450
2718537
2715775
2707898

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.