Madeleine Pyk färglitografi

402849

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition, signerad, färglitografi, 170/200, 57x55 cm

Fack 33

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (17 bud)
2719100
1 400
2719092
1 300
2718885
2714530
2706543

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.