Theo Tobiasse färglitografi

402848

THEO TOBIASSE (född 1927): Komposition, signerad och numrerad Theo Tobiasse 14/175, färglitografi, ca 50x65 cm

Fack 15

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (2 bud)

2705001
2703651
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.