Salongsbord gustaviansk stil

402847

SALONGSBORD, med kalkstenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, skuren och förgylld dekor, höjd ca 69, diameter 79 cm

Slitage, smärre nagg

Rum 7

Salongsbord gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
2722792
1 900
2722813
1 800
2722792
1 700
2721686
1 600
2721686

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.