Olof Tränk oljemålning

402838

OLOF TRÄNK (född 1947): "Lador vid väg", signerad Olof Tränk, a tergo med titel samt Dyestad/ Öland, olja på duk, ca 55x38 cm

Fack 27

Olof Tränk oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2706159
550
2716114
500
2706159
2705811
2705228

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.