Tord Lager oljemålning

402836

TORD LAGER (född 1942): Landskap Halland, signerad Tord Lager, daterad 1983, olja på duk, ca 70 x 55 cm

Fack 25

Tord Lager oljemålning

Budhistorik (34 bud)
2719509
3 400
2719487
3 200
2719508
3 200
2719487
2717848
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.