Oljemålning signerad F Percy

402832

F PERCY(1800/1900-tal): Oas i solnedgång, signerad F Percy, olja på duk, ca 80x48 cm

Dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning signerad F Percy

Budhistorik (4 bud)

2714394
2708081
2707036
500
2706003

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.