Marint motiv oljemålning

402828

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv, otydlig signatur, olja på pannå, ca 17,5x22,5 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

Marint motiv oljemålning

Budhistorik (26 bud)
2719374
2719346
2719370
2719346
1 900
2718491
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.