Victor Vasarely färgserigrafi

402826

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, FV 145/150, blindstämplad "Denise René edition", färgserigrafi, ca 60 x 60 cm

Några repor i glaset

Fack 32

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (32 bud)
2719051
3 600
2718510
3 400
2718389
3 200
2718509
3 200
2718389
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.