Johan Bladh olja

402822

JOHAN BLADH (1893-1976): "Öfversta Jämtland, Borka", signerad och daterad Joh Bladh 1932, olja på pannå, ca 21x26 cm

Smärre märken från tidigare ram

Konst, Äldre måleri

Fack 8

Johan Bladh olja

Budhistorik (2 bud)

2719046
2714659

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.