Stina Brockman - fotografi

402812

STINA BROCKMAN (född 1951): Utan titel,
signerad, daterad och numrerad Stina Brockman 2004, 5/20, pigmentprint, bildyta ca 37x25 cm (med ram 52x40cm)

Mycket god kondition

Konst, Fotografi

Rum 4

Stina Brockman - fotografi

Budhistorik (16 bud)
2742850
1 700
2742848
1 600
2742847
2742845
1 400
2742844
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.