Silver ljusstakar

402802

LJUSSTAKAR, 2 par, silver, Stockholm 1900-tal, höjd ca 7-17 cm

Slitage, en saknar ljusmanschett

Silver

Monter 2

Silver ljusstakar

Budhistorik (6 bud)
2719292
900
2715012
850
2718754
2715012
750
2703847
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.