Kandelabrar

402798

KANDELABRAR, 1 par, 1800/1900-tal, rokokostil, 5 ljusarmar, brännförgylld brons, höjd ca 43, bredd 27,5 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Belysning, Ljuskronor

Kandelabrar

Budhistorik (5 bud)
2704649
2704648
1 800
2704618
2704616
600
2704067

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.