Ragusked 1800-tal smörkniv olga

402797

RAGUSKED, KAKTÄNGER, SMÖRKNIV, TÅRTSPADE, 7 dlr, silver, 18/1900-tal, silvervikt ca 315 g; serveringsbestick 2 dlr i nysilver meföljer

Slitage

Silver

Budhistorik (8 bud)
2715011
2715475
2715011
950
2709050
900
2709050

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.